066-146-25-04

067-740-34-93

097-114-02-22

Представництво REGABUS

066-146-25-04

067-740-34-93

097-114-02-22

Представництво REGABUS


Зручності автобусів Regabus


Безкоштовний Wi-Fi

Ви можете зв'язатися з людьми, що вас зустрічають по інтернету не використовуючи мобільний зв'язок.

Гарячі напої

На наших рейсах стюардеса запропонує вам безкоштовно гарячу каву або чай.

Artboard 7

Заряджання


Для кожного пасажира доступна зарядка гаджетів від мережі 220 V або USB на кожному місці.

Монітори

Для кожного пасажира встановлено окремий монітор із вибором фільмів, ігор, музики, радіо та іншими функціями.

Як забронювати або купити квиток на автобус:

Наша компанія працює за принципом електронних квитків, що значно заощаджує час наших пасажирів. Вам достатньо зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами, або зв'язатися з нами по Viber та забронювати місце на конкретну дату та направлення. Після цього квиток оплачується шляхом перерахування коштів на нашу картку Приватбанку, реквізити вам повідомлять наші менеджери, або з оплатою готівкою при посадці в автобус. Після внесення грошей ви зв'язуєтесь з нами для підтвердження оплати. Далі ми надсилаємо вам квиток або підтвердження броні на ваш Viber. Усі квитки потрібно зберігати для отримання спеціальних знижок.

Увага!
- При покупці квитка в один бік ви можете отримати знижку 10% на другий квиток назад за умови одночасної оплати. Акція для спрямування Україна-Чехія та Чехія-Україна.
Інші знижки описані нижче ↓

У ціну квитка входить багаж: 1 валіза до 25 кг (30х60х80 см) та дві ручні поклажі до 5 кг. За додатковий багаж доплата за тарифами рейсу.
Перевезення багажу:- Максимально допустимий розмір багажу є 30x60x80 см і максимально допустима вага 25 кг. Пасажир має право перевозити три речі багажу (валіза/сумка та дві ручні поклажі). Ручна поклажа не повинна перевищувати розміри 20x30x40 см.
- Перевезення додаткового багажу платне! Оплата визначається за кожну одиницю багажу на місці посадки згідно з тарифами рейсу. Перевезення наднормативного багажу слід узгоджувати заздалегідь.


Відео про наші автобуси Регабус та їх комфорт:


За це нас обирають та радять друзям!

Ціни на автобусні квитки Україна-Чехія

Ціни на автобусні квитки Чехія-Україна

Знижки на автобусні квитки Регабус

Наступні категорії пасажирів мають право на знижку:Діти віком від 0 до 5 років мають право на 50% знижку з ціни квитка.
Діти віком від 5 до 16 років мають право на 20% знижку з ціни квитка.
При купівлі квитків в обидва кінці, на дорогу назад знижка 10%.
Пасажири віком 60 років мають право на знижку 10%.

Спеціальні знижки для постійних пасажирів:Знижка 50% від ціни квитка Умова: При пред'явленні чотирьох квитків куплених раніше у фірми "Регабус" у будь-який напрямок Україна-Чехія-Україна Ви отримуєте 50% знижку на 5-ту поїздку. Для використання цієї знижки дати відправлення на цих квитках не повинні перевищувати два останні роки від передбачуваної поїздки. Ця знижка дійсна тільки для маршрутів компанії РЕГАБУС, на автобуси партнерів вище вказана знижка не поширюється. Какие-либо скидки не суммируются.Знижки на квитки діють у тому випадку, якщо немає будь-яких цінових акцій від перевізника!

Illustration